قیمت خرید پوکه معدنی قروه

به منظور اطلاع از قیمت خرید پوکه معدنی قروه می توانید به صورت مستقیم از این سایت اقدام کنید، و ضمن دریافت مشاوره های تخصصی قیمت های مناسبی را دریافت کنید.

(سنگ پومیس) نوع متخلخل و سبک آتشفشان فلسپات است. این ماده در لیپاری در اروپا به مقدار زیاد استخراج می شود. انواع خوبی از سنگ پوکه برای تمیز کردن لایه های سخت شده پوست استفاده می شود ، سایر موارد برای پرداخت ، پرداخت معادن و عاج استفاده می شود.

قیمت خرید پوکه معدنی قروه این اتفاق زمانی رخ می دهد که گدازه مایع که از آتشفشان ها جاری می شود خیلی سریع خنک و جامد می شود و در این بین ناگهانی جریان گاز رخ می دهد. دلیل متخلخل و کف این آزاد شدن گاز است.

تراکلیت و ریولیت از متداول ترین انواع سنگ پوکه هستند. مواردی که به عنوان رتیکولیت و عقیم شناخته می شوند ، خفیف ترین هستند.

قیمت خرید پوکه معدنی قروه

ترکیبات سنگ پوکه معدنی

سنگ پومیس یک بنای پلاستیکی است که در لحظه پخش کاملاً مایع است و بدون تبلور سریع خنک می شود. هنگامی که جامد می شود ، بخارات محلول به طور ناگهانی خارج می شوند و کل توده به سرعت یکپارچه می شود و به شکل کف در می آید.

اگر چنین سنگی تحت فشار بیشتری خنک می شد ، باعث تولید آبسیدین ، ​​یک لیوان جامد می شود. در حقیقت ، وقتی قطعات ابسیدین در بوته ذوب می شوند ، گازهای محلول آنها آزاد شده و به پوکه تبدیل می شوند. وقتی شرایط مساعد باشد ، سنگ پوکه می تواند از هر نوع گدازه رشد کند.

کریستالهای کوچک مواد معدنی مختلف در بسیاری از سنگهای پوکه وجود دارد. متداول ترین آنها فلدسپات ، اوگیت ، هورنبلند و زیرکون است. فضاهای پوکه گاه گرد ، گاهی طولانی یا جدولی هستند. شکل آنها به الگوی جریان گدازه جامد بستگی دارد.

در سنگ های پوکه ای که در سنگ های آتشفشانی باستان یافت می شوند ، فضاهای خالی غالباً با ذخایر معدنی ثانویه ای که توسط آب های چرخان حمل می شوند پر می شوند. پوکه پوستی ریولیت و تراخیت سفید و پوکه آندزیت معمولاً زرد یا قهوه ای و بازالت های ساخت پوکه سیاه آسفالت است.

قیمت خرید پوکه معدنی قروه به صورت آنلاین

سنگهای پوکه معمولاً در سنگهای اسیدیل (غنی از سیلیس) یافت می شوند. بنابراین ، معمولاً با ابسیدین یافت می شود.

چنین سنگهای پوکه در ایسلند ، مجارستان ، جزایر قناری ، نیوزیلند ، AFC و یونان یافت می شوند.

سنگ های پوکه شامل مواد سیلیکات ، آلومینیوم ، آهن ، سدیم ، کلسیم و مواد معدنی بلوری کوچک هستند.

از نظر خواص فیزیکی ، ریولیت ها و تراکلیت ها سفید ، آندزیت ها زرد یا قهوه ای و انواع بازالت سیاه هستند. فضاهای پوکه گاه گرد هستند ، گاهی طولانی یا مانند میز هستند.

حفره های موجود در سنگ های پوکه که در مناطق آتشفشانی باستان یافت می شوند ، توسط آبها با ذخایر معدنی پر می شوند. از زمان یونانیان باستان استفاده می شده است. سنگ پوکه ماده مهمی در مراقبت از پا است. قیمت پایین و در دسترس بودن آن در همه جا استفاده از آن را افزایش می دهد. سنگ پوکه علاوه بر مواد آرایشی ، ماده کاربردی در بخشهای ساخت و ساز ، نساجی ، شیشه و الکترونیک است. علاوه بر این ، از سنگ پوکه در محصولات صابون ، خمیر دندان و پودرهای تمیز کننده دندان استفاده می شود. رنگ آن می تواند سفید ، کرم ، آبی ، خاکستری یا حتی سیاه باشد.

45 درصد ذخایر جهانی پوکه برای تولیدات داخلی با وجود حضور در ایران تنها در سال 1988 آغاز شد.

موارد استفاده پوکه معدنی

این سنگها در بسیاری از نقاط جهان یافت می شوند.

قیمت خرید پوکه معدنی قروه، سنگهای پوکه در انتهای اقیانوس وقتی تشکیل می شوند که گدازه روی سطح آب جامد شود سپس سنگین شده و غرق می شود. سنگ های پوکه به صورت تجاری در ایالات متحده آمریکا ، هاوایی ، ایسلند ، مجارستان ، جزایر لیپاری ، سیسیل ، نیوزیلند ، آلمان متحد و یونان استخراج می شوند. سنگهای پوکه ، که به طور کلی در تراشکاری و پرداخت استفاده می شود ، در بخشهای ساختمانی نیز در سالهای اخیر از جمله تولید بتن ، کاشی صوتی ، گچ و عایق حرارتی مورد استفاده قرار گرفته است

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button