پوکه معدنی قروه

پوکه معدنی قروه از انواع مصالح ساختمانی است که در تمامی نقاط ایران استفاده می شود . پوکه معدنی ما به دلیل کیفیت بالا و وزن سبک در سراسر ایران مشتریان بسیاری دارد . در ادامه به معرفی پوکه معدنی می پردازیم و دلایل برتری پوکه قروه را برمی شماریم .

پوکه معدنی قروه

پوکه معدنی

پوکه معدنی نوعی از مصالح ساختمانی است که به خاطر وزن سبک آن استفاده از آن در ساختمان سازی کاملا نهادینه شده است . پوکه از گدازه های آتشفشانی درست شده است . این گدازه ها بعد از اینکه به سطح زمین می رسند به آرامی سرد می شوند . در طول این فرایند پوکه معدنی ایجاد می شود .

مواد مذاب

در زمانی که مواد مذاب سرد می شود ، گازهایی از آن خارج می شود . با خارج شدن این گازها سطح مواد مذاب در حال سرد شدن سرواخ سوراخ می شود . در نهایت با گذشت زمان شکل نهایی پوکه معدنی ایجاد می شود .

ویژگی های پوکه معدنی قروه

پوکه قروه از نظر وزنی سبکترین پوکه در سطح کشور است . از نظر سختی و مقاومت هم پون این نوع پوکه در دما و فشار بالا به وجود آمده است ، از مقاومت بالایی برخوردار است .

این دو ویژگی ( وزن کم و مقاومت بالا ) پوکه قروه را به یهترین پوکه معدنی کشور تبدیل کرده است .

کاربردهای پوکه معدنی قروه

 • به خاطر وزن سبک پوکه از آن بیشتر در ساختمان سازی استفاده می شود .
 • کشاورزی
 • تصویه خانه های آب
 • آکواریوم
 • صنایع نساجی

انواع پوکه معدنی

پوکه قروه در انواع مختل استخراج می شود که در یزر آنها را نام می بریم .

 1. پوکه بادامی
 2. پوکه نخودی
 3. پوکه فندقی
 4. پوکه عدسی
 5. پوکه آبنما
 6. پوکه ماسه ای

هرکدام از انواع پوکه از نظر ظاهری و وزن باهم متفاوت هستند . به همین دلیل هر کدام از آنها در مورد مخصوص به خود استفاده می شود .

هموطنان عزیز می توانند برای خرید پوکه معدنی با شماره های ما که در سایت نوشته شده تماس بگیرند . ارسال پوکه معدنی در طول ۷ روز هفته انجام می شود و تعطیلی ندارد .

ارسال به تمام نقاط کشور

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button